Умови використання

Останнє оновлення: 18/10/2019

Будь ласка, прочитайте ці Умови використання (“Умови”, “Умови використання”) уважно перед використанням http://interojo.com.ua веб-сайту (“Сервіс”), що керується Interojo (“нас”, “ми”, або “наш”).

Ваш доступ до Сервісу і його використання обумовлюється вашим прийняттям і дотриманням цих Умов. Ці Умови поширюються на всіх відвідувачів, користувачів та інших осіб, які користуються Сервісом.

Отримуючи доступ до Сервісу або користуючись ним, ви погоджуєтеся дотримуватися цих умов. Якщо ви не згодні з будь-якою частиною умов, будь ласка, припиніть користування Сервісом.

Інтелектуальна власність

Сервіс та його оригінальний контент, особливості та функціональність є і залишаться виключною власністю Interojo та її ліцензіарами.

Посилання на інші веб-сайти

Наш Сервіс може містити посилання на сторонні веб-сайти або сервіси, які не належать або не контролюються Interojo.

Interojo не контролює і не несе відповідальності за зміст, політику конфіденційності або практику будь-яких сторонніх веб-сайтів або служб. Ви визнаєте і погоджуєтеся, що Interojo не несе відповідальності, прямо чи опосередковано, за будь-які наслідки або збитки, викликані або нібито викликані у зв’язку з використанням будь-якого такого змісту, товарів або послуг, доступних на або через будь-який такий сторонній сервіс.

Ми наполегливо радимо Вам ознайомитися з умовами та політикою конфіденційності будь-яких веб-сайтів або сервісів третіх осіб, які ви відвідуєте.

Припинення доступу

Ми можемо негайно припинити або призупинити доступ до нашого Сервісу, без попереднього повідомлення або відповідальності, з будь-якої причини, включаючи, без обмежень, якщо ви порушите ці умови.

Всі положення Умов, які за своєю природою повинні залишатися в силі після припинення дії, залишаються в силі після припинення дії, включаючи, крім іншого, положення про право власності, відмова від гарантій, звільнення від відповідальності і обмеження відповідальності.

Обмеження відповідальності

Ви користуєтесь Сервісом на свій страх і ризик. Послуга надається на основі “ЯК Є” та “ЯК ДОСТУПНО”. Послуга надається без будь-яких гарантій, явних або явних, включаючи, але не обмежуючись ними, маються на увазі гарантії товарності, придатності для певної мети, недопущення порушень або перебігу виконання.

Врегулювання суперечок

Ці Умови регулюються та тлумачаться відповідно до законів України без огляду на її колізійні положення.

Наше невиконання будь-якого права чи надання цих Умов не вважатиметься відмовою від цих прав. Якщо будь-яке положення цих Умов визнане судом недійсним або не підлягає виконанню, решта положень цих Умов залишаються в силі. Ці Умови складають всю угоду між нами щодо нашого Сервісу, а також замінюють будь-які попередні угоди, які ми могли б мати між нами щодо Сервісу.

Зміни до Умов використання

Ми залишаємо за собою право на власний розсуд змінювати або замінювати ці Умови в будь-який час. Що являє собою суттєві зміни буде визначатися на наш розсуд.

Ми повідомимо вас про будь-які зміни, розмістивши нові Умови використання на цій сторінці.

Ми радимо періодично переглядати ці Умови використання щодо будь-яких змін. Зміни, внесені до цих умов використання, набувають чинності після розміщення на цій сторінці.

Продовжуючи отримувати доступ або використовувати наш Сервіс після того, як ці зміни набували чинності, ви погоджуєтеся дотримуватися переглянутих Умов. Якщо ви не згодні з новими Умовами, будь ласка, припиніть користування Сервісом.

Зв'язатися з нами

Якщо у вас виникли питання з приводу цих умов, зв’яжіться з нами.

email: admin@interojo.com.ua